Schedule

April 25, 2017 Class Name Instructor Class Type
6:00 am - 6:45 am
Tanya Young ORBIT | HIIT
6:15 am - 7:00 am
Rachel Knox Ingite | One
7:00 am - 7:45 am
Tanya Young ORBIT | HIIT
7:15 am - 8:00 am
Rachel Knox Ingite | One
8:00 am - 8:45 am
Tanya Young ORBIT | HIIT
8:15 am - 9:00 am
Rachel Knox Ingite | One
9:30 am - 10:15 am
Ariyana Gant REV
10:30 am - 11:15 am
Ariyana Gant REV
12:00 pm - 12:45 pm
Sebastian Mok SCULPT | Legs & Butt
1:00 pm - 1:45 pm
Sebastian Mok SCULPT | Legs & Butt
5:30 pm - 6:15 pm
Todd Scott LIFT | Deadlift
5:45 pm - 6:30 pm
Ariyana Gant REV
6:30 pm - 7:15 pm
Todd Scott LIFT | Deadlift
6:45 pm - 7:30 pm
Ariyana Gant REV
7:30 pm - 8:15 pm
Todd Scott LIFT | Deadlift
April 26, 2017 Class Name Instructor Class Type
6:00 am - 6:45 am
Tanya Young LIFT | Deadlift
6:15 am - 7:00 am
Melanie Krepp YOGA
7:00 am - 7:45 am
Tanya Young LIFT | Deadlift
7:15 am - 8:00 am
Melanie Krepp YOGA
8:00 am - 8:45 am
Tanya Young LIFT | Deadlift
8:15 am - 9:00 am
Melanie Krepp YOGA
9:30 am - 10:15 am
Todd Scott ORBIT | HIIT
10:30 am - 11:15 am
Todd Scott ORBIT | HIIT
12:00 pm - 12:45 pm
Todd Scott ORBIT | HIIT
12:15 pm - 1:00 pm
Ariyana Gant REV
1:00 pm - 1:45 pm
Todd Scott ORBIT | HIIT
1:15 pm - 2:00 pm
Ariyana Gant REV
5:30 pm - 6:15 pm
Rachel Knox ORBIT | HIIT
5:45 pm - 6:30 pm
Ariyana Gant RUMBLE
6:30 pm - 7:15 pm
Rachel Knox ORBIT | HIIT
6:45 pm - 7:30 pm
Ariyana Gant RUMBLE
7:30 pm - 8:15 pm
Rachel Knox ORBIT | HIIT
April 27, 2017 Class Name Instructor Class Type
6:00 am - 6:45 am
Tanya Young IGNITE | Two
6:15 am - 7:00 am
Ariyana Gant RUMBLE
7:00 am - 7:45 am
Tanya Young IGNITE | Two
7:15 am - 8:00 am
Ariyana Gant RUMBLE
8:00 am - 8:45 am
Tanya Young IGNITE | Two
8:15 am - 9:00 am
Ariyana Gant RUMBLE
9:30 am - 10:15 am
Todd Scott LIFT | Pressing
10:30 am - 11:15 am
Todd Scott LIFT | Pressing
12:00 pm - 12:45 pm
Sebastian Mok Hard-Core
1:00 pm - 1:45 pm
Sebastian Mok Hard-Core
5:30 pm - 6:15 pm
Leslie Evangelista SCULPT | Arms & Shoulders
5:45 pm - 6:30 pm
Melanie Krepp YOGA
6:30 pm - 7:15 pm
Leslie Evangelista SCULPT | Arms & Shoulders
6:45 pm - 7:30 pm
Melanie Krepp YOGA
7:30 pm - 8:15 pm
Leslie Evangelista SCULPT | Arms & Shoulders
April 28, 2017 Class Name Instructor Class Type
6:00 am - 6:45 am
Tanya Young ORBIT | Strength
6:15 am - 7:00 am
Rachel Knox Hard-Core
7:00 am - 7:45 am
Tanya Young ORBIT | Strength
7:15 am - 8:00 am
Rachel Knox Hard-Core
8:00 am - 8:45 am
Tanya Young ORBIT | Strength
8:15 am - 9:00 am
Rachel Knox Hard-Core
9:30 am - 10:15 am
Leslie Evangelista IGNITE | Two
10:30 am - 11:15 am
Leslie Evangelista IGNITE | Two
12:00 pm - 12:45 pm
Sebastian Mok IGNITE | Two
12:15 pm - 1:00 pm
Ariyana Gant RUMBLE
1:00 pm - 1:45 pm
Sebastian Mok IGNITE | Two
1:15 pm - 2:00 pm
Ariyana Gant RUMBLE
5:30 pm - 6:15 pm
Rachel Knox ORBIT | Strength
6:30 pm - 7:15 pm
Rachel Knox ORBIT | Strength
7:30 pm - 8:15 pm
Rachel Knox ORBIT | Strength
April 29, 2017 Class Name Instructor Class Type
8:00 am - 9:00 am
Leslie Evangelista INDUCTIONS
8:15 am - 9:00 am
Ariyana Gant RUMBLE
9:00 am - 9:45 am
Todd Scott s ORBIT | Strength
9:15 am - 10:00 am
Ariyana Gant REV
10:00 am - 10:45 am
Todd Scott Hard-Core
10:15 am - 11:00 am
Ariyana Gant REV
11:00 am - 11:45 am
Leslie Evangelista OPEN LIFT